Sterownik

Sterownik drogowej sygnalizacji świetlnej MSR SYNCHRO jest wieloprocesorowym urządzeniem o konstrukcji modułowej, przeznaczonym do sterowania ulicznymi sygnalizatorami świetlnymi. Urządzenie może realizować programy pracy sygnalizacji w oparciu o algorytmy sterowania fazowego jak i grupowego, cykliczne i acykliczne, w których czasy sygnałów zielonych są zależne od parametrów detekcji. Każdy moduł sterownika wykonany jest jako obwód drukowany w formacie karty EURO-3U ze złączem DIN-96 i montowany jest w 19 calowej kasecie.

Pojedyncza kaseta sterownika w wersji X16 umożliwia sterowanie do 16 grup sygnałowych, oraz podłączenie 64 detektorów (pętle indukcyjne, przyciski, wejścia Video detekcji, wyjścia potwierdzeń 24V) z możliwością rozbudowy o dodatkową kasetę co pozwala na sterowanie 32 grupami i 128 detektorów.

System operacyjny sterownika TLC_X16 to system czasu rzeczywistego opracowany w całości przez firmę Synchrogop i dostosowany tylko i wyłącznie dla modułów CPU-A i CPU-B w wersji X16/32.